Sebze meyve sektöründe hizmet vermekte olan "Düzce Sebze Hali" Düzce ilinde kurulmuştur. Her türlü sebze meyve satış, paketleme işlemlerinin yapıldığı firmamız da ürünler oteller, yemekhaneler ayrıca iç ve dış piyasa ya gönderilmektedir. Bu işlemler yapılırken firmamızda hijyen temizlik ön planda tutulmaktadır. Firmamızda, görevli tüm personel kaliteden ve hijyenden birinci derecede sorumludur ve amacımız problemleri zamanında çözmek ve önlemi hemen alarak yok etmektir.

Firmamız kendisini; milli ve manevi değerlere bağlı kalarak devletine, iş ortaklarına, çalışanlarına, tedarikçilerine ve çevresine karşı sorumlu tutmaktave bunları çeşitli etkinliklerle desteklemeyi kendisine bir görev edinmiştir. Çalışanlarımız için gerekli eğitim faaliyetlerini yaygınlaştırmak, onların motivasyonlarını arttırmak hedeflerimiz arasındadır. Müşterimizin memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutmak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızı sürekli olarak geliştirmek firma olarak en önemli amacımızdır.

Hedefimiz; min %90 müşteri memnuniyeti garantisini vererek, müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamak, ürün ve hizmetlerimizi bu ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmek ve eksiklerimizi sürekli iyileştirmek olduğundan, çalışmalarımızdan asla tatmin olmayarak, daima iyiyi aramak olacaktır.

Düzce Sebze Hali sebze meyve; doğal koşulları ve teknolojik gelişmeleri takip ederek organizasyon yapısı içinde akademik, bilimsel çalışmaları yürüten, sektörün ihtiyaçlarına çözümler üreten, meyve ve sebzenin uzun süre dayanmasını sağlayarak saklama koruma konusunda önemli bir çalışmayı hayata geçirmiş olan, modern çalışma prensiplerini ilke edinmiştir.